Cemre Kemer Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemre Kemer Fan Club

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ AİLEMİZE KATILDIĞINIZ İÇİN ÇOK SĞLUN...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

karışık cemre röportajları

2 posters
YazarMesaj
öZgE_gÜlÇiN
Süper Mod.
Süper Mod.
öZgE_gÜlÇiN

°•.♥$eker Hayvnın°•.♥ : karışık cemre röportajları Kkio31mh4lj1hh9
♥.•°FaVoRi KıZıM°•.♥ : karışık cemre röportajları Sinemagulo29e638bq8
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : karışık cemre röportajları Erengulcinfy4
♥.•°ÇifTiM°•.♥ : karışık cemre röportajları Gulcinmertyf0
♥.•°Takımım°•.♥ : karışık cemre röportajları Fb10
Hepsici Gücü :
karışık cemre röportajları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100karışık cemre röportajları Right_bar_bleue

Uyarı Sayısı :
karışık cemre röportajları Left_bar_bleue0 / 1000 / 100karışık cemre röportajları Right_bar_bleue

karışık cemre röportajları Empty
MesajKonu: karışık cemre röportajları   karışık cemre röportajları Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 3:35 pm

biR hepSi röpoRTajınDaN =)))
Çocuklugunuzda böyle bir yere geleceginizi hiç düsünür müydünüz? Yada çocuklugunuzdaki hayalleriniz nelerdir?
Cemre: Zaten basdan beri bunu istiyordum. Tabi klasik bale okudugum için yani onda da sahne almak iyi ama, basindan beri bunu istiyordum. Buraya gelecegimizi tahmin ediyor muyduk derseniz; biraz ukalalik olacak ama, ben ediyordum yani...

En son gittiginiz film?
Cemre: Angelina Jolie ve Brad Pitt. Ms&Mr Simith.

Hayatinizin filmi?
Cemre: Ya ben, simdi pek film aklima gelmedi düsün düsün… Genel olarak Angelina Jolie izlerim; çogu filmini seviyorum ben. Hayatimin filmi... ?mm... (gülüsmeler) Pek bir sey aklima gelmiyor su anda.

En son okudugunuz kitap?
Cemre: Zamanimiz yok. Normalde ben çok fazla kitap yani yazin özellikle onlarca kitap okurum ama yani sey olmuyor böyle zaman…

Sizi tanimakla baslayalim...
Cemre: Ben de 20 yasindayim. Ortaokuldan beri Mimar Sinan Üniversitesi'nde klasik bale egitimi aliyorum. simdi de ikinci siniftayim

Böyle bir vokal grubu kurma fikri nasil ortaya çikti??
Cemre: Annem belki bizim farkimiza varir diye bekleyip durduk. O da sürekli "Daha çok küçüksünüz. Sabredin" diyordu. Bekledik, oldu. simdi menajerligimizi o yapiyor zaten.

Grubun adı neden Hepsi?
Cemre: Çünkü biz bütünüz.

bu siralar hangi sanatçilari takip ediyorsunuz?
Cemre: Blue, Jennifer Lopez ve Usher. Onlarin sadece albümlerini degil kliplerini ve sahne provalarini da takip ediyoruz. Bir araya gelip saatlerce konser kaseti izliyoruz. Dans çalisiyoruz. Albüm için hem suan hem de dans dersi aldik. Okuldan çikar çikmaz yine prova yapiyoruz.
"Hocalarimizin bizi görmek istedigi yer AKM sahnesi, konser sahnesi degil"
Sizin sarkilarinizin Türkçe olmasinin dansta diger R&B parçalarindan ne fark? var?
Gülçin: Türk sarkilarinda R&B yapmaya çalistik. R&B'ye güzel tatlar kattik. Yurtdisinda Hint müzigini bile R&B ile karistirdilar. Biz de bazi parçalarimizda darbuka, ney ve tef kullandik. Bir parçamizda da tango ile R&B'yi birlestirdik.

bide cemrenin kendine benzettiği mevsim var
CEMRE:Yaz olurdumHerkesin kendini özgür hissettiği bir mevsim çünkü

bi şey daha var
bunlarda gruba bazı röportajlarda sorulan sorular ve sedece cemrenin cvp lerini aldım

ALATTİN'İN SİHİRLİ LAMBASI SİZİN ELİNİZDE OLSA NE DİLERDİNİZ??

CEMRE
1-Dünyadaki tüm saçma sapan savaşların
bitmesini ve her ülkenin birbirleriyle anlaşarak"BARIŞ" içinde yaşamasını isterdim
2-Bir daha hayata gelirsem Angelina Jolie olarak gelmek isterdim
3-Tüm sevdiklerimin ve dünyadaki insanların sağlıklı ve huzur içinde yaşamalarını isterdim...

buda bi röportajdaki cemrenin bilinmiyenleri (bi soru sorulmuş cemrede cvp vermiş)

CEMRE; boş zamanlarında gezmekten çok hoşlanırmış en büyük hayali kendine güzel bir ev almakmış birde cemre korku filmlerini izlemeyi çok severmiş cemre taklit konularındada oldukça başarılıymış
Admin
Administratör
Administratör
Admin

°•.♥$eker Hayvnın°•.♥ : karışık cemre röportajları Msn198acim7aj9
♥.•°FaVoRi KıZıM°•.♥ : karışık cemre röportajları Sinemacemo255162of8
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : karışık cemre röportajları Yoshycemretr4
♥.•°FaVoRi ErKeK°•.♥ : karışık cemre röportajları Emreho3
♥.•°ÇifTiM°•.♥ : karışık cemre röportajları Cemreemrevb2
Hepsici Gücü :
karışık cemre röportajları Left_bar_bleue100 / 100100 / 100karışık cemre röportajları Right_bar_bleue

Uyarı Sayısı :

MesajKonu: Geri: karışık cemre röportajları   karışık cemre röportajları Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 3:37 pm

sğl cnm
http://encemreciler.yetkinforum.com
öZgE_gÜlÇiN
Süper Mod.
Süper Mod.
öZgE_gÜlÇiN

°•.♥$eker Hayvnın°•.♥ : karışık cemre röportajları Kkio31mh4lj1hh9
♥.•°FaVoRi KıZıM°•.♥ : karışık cemre röportajları Sinemagulo29e638bq8
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : karışık cemre röportajları Erengulcinfy4
♥.•°ÇifTiM°•.♥ : karışık cemre röportajları Gulcinmertyf0
Hepsici Gücü :

Uyarı Sayısı :

MesajKonu: Geri: karışık cemre röportajları   karışık cemre röportajları Icon_minitimePerş. Şub. 05, 2009 3:38 pm

ö.d cnm

karışık cemre röportajları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» cemre imzaları
» cemre avatarları
» Cemre Röportaj
» Cemre Biyografi
» Cemre'ye sormuşlar...