Cemre Kemer Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cemre Kemer Fan Club

SİTEMİZE HOŞGELDİNİZ AİLEMİZE KATILDIĞINIZ İÇİN ÇOK SĞLUN...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı

2 posters
YazarMesaj
öZgE_gÜlÇiN
Süper Mod.
Süper Mod.
öZgE_gÜlÇiN

°•.♥$eker Hayvnın°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Kkio31mh4lj1hh9
♥.•°FaVoRi KıZıM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Sinemagulo29e638bq8
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Erengulcinfy4
♥.•°ÇifTiM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Gulcinmertyf0
♥.•°Takımım°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Fb10
Hepsici Gücü :
Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Right_bar_bleue

Uyarı Sayısı :
Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Right_bar_bleue

Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Empty
MesajKonu: Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı   Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 8:42 am

Şüphesiz ki şuan tüm Hepsi fanlarını düşündüren tek bi durum var o da Gülçin’in bazı konserlere katılmayacağı..Kimisi anlayışla karşılar, kimsi büyük tepki verir bu tamamen size kalmış ve sizin düşünceniz..Belki de tepki verenler haklıdır konsere gidiyoruz ve gittiğimiz konser Hepsi Grubu konseri, Gülçin olmazsa Hepsi grubu konserine değil Eren, Yasemin ve Cemre isimli kişilerin şarkı söylediği herhangi bir konser olacak diye düşünebilirsiniz haklısınız da..Ancak kendi adıma gerçek bir fan olarak anlayışla karşılamayı tercih ediyorum..Her insanın kendine ait bir özel hayatı vardır ve özel hayatta bizi bazen karşı konulmaz olaylarsürükleyebilir..Gülçin’in bu sürükleniş içerisinde olduğunu ve istemeyerek konsere katılamayacağını düşünüyorum..Belkide bazılarınız benim hakkımda bu olaya pembe gözlüklerle bakıyosun, belkide konsere gitmeyeceksin o yüzden fazla önemsemiyosun diye düşünebilirsiniz..Hayır kesinlikle böyle birşey söz konusu değil..Eğer biz gerçek Hepsi fanlarıysak ve Hepsi Grubu’nu olumlu yönleriyle olumsuz yönleriyle kalbimizde yaşatıyorsak bazı aksaklıklara da göz yummalıyız, görmemezlikten gelmeliyiz..Bizim bu durum karşısında yapabileceğimiz en verimli en mantıklı şey bu olur..Aranızda illaki bana katılmayanlar, düşündüğümün tam tersini savunanlar olucaktır..Onları yadırgamam fikirlerine saygı duyarım ve aynı saygıyı da onlardan beklerim.. Evet yadırgamam ancak anlayışlı olmaları için tavsiyede bulunabilirim..Kiminizde Hepsi Grubu üyeleri “önce iş sonra aşk” dediler diye boşu boşuna kendinizi üzeceksiniz.. Ancak Gülçin’in yurtdışında bulunma sebebini hiç birimiz bilemeyiz..Kızlarla bağlantısı olanlar hariçç..Kendinizi kulaktan dolma bilgilerle; dergilerde sevgilisinin yanına gitti, yok şu sitede şöyle yazıyo şu sitede böyle yazıyo diye de avutmayın emin olun ki o bilgilerin kanıt sunulduğunu göz önünde bulundurarak %90 ‘ının yalan olduğunu söyleyebilirim..

Biraz fazla konuştum sanırım.. Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Icon_smile ancak bunları söylemek zorunda hissettim kendimi..Çünkü farklı forumlarda gerçekten fanlara yakışmayan mesajlar yazılmış..Bu durum beni haddinden fazla üzdü..Sizden rica ediyorum, Gülçin’in bazı konserlere katılmamasından rahatsız olabilir hatta protesto bile etmek isteyebilirsiniz ancak bunu sanal aleme yansıtıp kızların üzülmesine sebeb olmayın..Şunu bilin ki kızlarda Gülçin’in konsere katılmamasından üzüntü duyuyolardır ve konserde bir eksiklik hissedeceklerdir zaten..Bir de sizin tepkinizi görüp daha fazla üzülmesinler..Belki de Gülçin’in çook önceden planmış olduğu bir organizasyonu olabilir..Çünkü normalde bu tarihlerde film çıkmış olucaktı..Gerçek bir fanın davranması gerektiği gibi davranın.. Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Icon_wink Önemseyip okuduğunuz için teşekkürler umarım sert düşünen arkadaşlarımın düşüncelerinde bir yumuşama olmasına vesile olmuştur..

Şimdi de sizlerle bu konu hakkında Şebnem hanımdan açıklama isteğim maile gelen cevabı paylaşmak istiyorum:

mail 1

Merhaba

Temuçin, senin de bildiğin gibi daha önceleri HEPSİ grubundan biri mp3 grubuna mı katılıyor vs şeklinde birbirinden saçma haberler geldi ve sizler de her defasında bana sordunuz ben de size bu tür haberlerin gerçek kaynaklarını bizden öğrenirsiniz dedim,yine aynı şeyi yapıp şayet gerçekten HEPSİ grubu adına ÖNEMLİ bir değişiklik ya da benzeri bir haber olduğunda sizleri haberdar edeceğimi biliyor olmanız gerek.Ama şunu da unutmayın her iyi şeyin kötü niyetli kıskanç taraftarı da vardır tüm yalan yanlış haberleri yapanlar gibi bunları da yapmaya devam edeceklerdir.Evet Gülçin bu kış bazı konserlerde olmayacak zaten bu afişlerde 3 kişinin resmi olmasının sebebi de buydu resmi koyup Gülçin gelmeseydi sizleri kandırmış olmaz mıydık? bunu yapmak yerine bu konserlerde 3 kişi olduğumuzu sizlere göstermek istedik.Herhangi bir konserde diğer kızlardan biri hasta olabilir şehir dışında olabilir ya da başka bir nedenle o konsere katılmayabilir arkadaşlar.Açıklanması gereken birşey olduğunda sizleri bilgilendiririz.
Ama ülkenin bu zor günlerinde konserler verip sizlere de moral vermenin dışında bir görevimiz yok bizim.

mail 2

Merhaba

Arkadaşlar Gülçin daha önceden belirlenmiş olan bir yurtdışı yolculunda bulunacağı için sözü geçen tarihlerde konserlere katılamamaktadır. Zaten eski fanların da çok iyi bildiği gibi Gülçin ufak ve talihsiz bir kaza geçirdiğinde de konserlere çıkamamıştı hatırlarsanız bunun dışında açıklayayabileceğimiz herhangi birşey yoktur
Admin
Administratör
Administratör
Admin

°•.♥$eker Hayvnın°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Msn198acim7aj9
♥.•°FaVoRi KıZıM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Sinemacemo255162of8
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Yoshycemretr4
♥.•°FaVoRi ErKeK°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Emreho3
♥.•°ÇifTiM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Cemreemrevb2
♥.•°Takımım°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Fb10
Hepsici Gücü :
Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Right_bar_bleue

Uyarı Sayısı :

MesajKonu: Geri: Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı   Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 11:11 am

sğl
http://encemreciler.yetkinforum.com
öZgE_gÜlÇiN
Süper Mod.
Süper Mod.
öZgE_gÜlÇiN

°•.♥$eker Hayvnın°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Kkio31mh4lj1hh9
♥.•°FaVoRi KıZıM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Sinemagulo29e638bq8
♥.•°FaVoRiM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Erengulcinfy4
♥.•°ÇifTiM°•.♥ : Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Gulcinmertyf0
Hepsici Gücü :

Uyarı Sayısı :

MesajKonu: Geri: Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı   Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı Icon_minitimeCuma Şub. 06, 2009 11:11 am

ö.d cnm bnm

Gülçinsiz Bazı Kış Konserleri / Şebnem Özberkin Konu Hakkı
1 sayfadaki 1 sayfası